fbpx

106

O tom, proč se tak zvané osvědčené návody na úspěch většinou minou účinkem a co je důležité chápat, aby se firmě a jejím zaměstnancům vedlo, přijede na Konferenci firemního vzdělávání jazz-com 19. května 2017 přednášet a diskutovat profesor Ing. Milan Zelený, M.S., Ph.D. jeden z nejcitovanějších českých ekonomů, který působí na několika zahraničních univerzitách.

Tento vážený česko-americký ekonom se zabývá zejména obory produktivita práce, teorie řízení, podniková ekonomika, multikriteriální rozhodování, atd. a počátkem roku 2015 byl jmenován Emeritním profesorem americké Fordham University v New Yorku.
Během našeho několika hodinového rozhovoru v příjemném prostředí Podatelny v Blatné zaznělo mnoho příběhů, příkladů i výsledků seriózního výzkumu v oblasti vzdělávání, fungování firem i komunikace v rámci ní.  Ale ani jednou nezaznělo “měla byste“, “udělejte“ nebo “postupujte takto“.  Spíše jsem vnímala, jak mě jako mimochodem vede k tomu, abych zaujala vlastní postoj a hledala vlastní řešení, ať už v otázce vzdělávání, fungování firmy nebo komunikace.
Přijeď 19. května 2017 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získej tak odpověď na otázky, týkajících se úspěšně fungující firmy i tvé role ve společnosti. Na přednášku profesora Milana Zeleného naváže svými zkušenostmi z praxe Mgr.Václav Novák, který doslova uchvátil celé publikum na konferenci 2016. Oba přednášející byli již několikrát partneři na různých konferencích a vzdělávacích akcích a kromě Baťovy akademie v prosinci se opět setkají společně s námi na Hluboké.
Setkej se s nejlepšími.
Více informací o přednášce prof. Ing. Milana Zeleného se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na Linkedinu, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících.Sledujte přípravy konference, profesní životopisy přednášejících a lákavý program, který rozhodně stojí za pozornost.

Přihlásit se můžete již nyní. Registrujte se ještě dnes na našich stránkách zde a setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 19. května 2017 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.
Přeji příjemné dny s anglickou knížkou a šálkem dobré kávy.