fbpx

Přivítejme barevný podzim s mazanou vránou Nortonem na anglickém příměstském táboře v Hluboké nad Vltavou.

Termín: 4. října 2014
Program: Vyprávění, hry, písničky, jazykové a pohybové aktivity, kreativní projekt. Děti budou mít během dne 4 hlavní aktivní anglické bloky formou hry.
Učebnice: Na děti se těší vrána Norton a přátelé ve cvičebnici /cvičebnice 300 Kč/ks.
S cvičebnicí a s mazanou vránou Nortonem budou děti pracovat na dalších jednodenních táborech. Pokud cvičebnici ještě nemáte a chcete ji objednat, uveďte tuto informaci do přihlášky do poznámek.
Cena kurzu: 750Kč (350Kč za kurz, 100Kč za stravu – oběd + 2x svačinka, 300Kč za cvičebnici). Přihlášku s žádostí posílejte nejpozději do 26. září 2014. Upřednostněny budou přihlášky dřívějšího data.
Místo: Objekt ZŠ Hluboká nad Vltavou
Věk: (6)7 – 9 let
Čas: 9:00 – 16:30 (příchod možný 8:30, odchod 16:30)
Lektor: Zkušená lektorka angličtiny naší jazykové školy / Ing. Jitka Matějková
S sebou: Cvičebnici Norton / Pokud učebnici momentálně nemáte, uděláme dětem kopie pro daný kurz v hodnotě 30Kč. Není to povinnost, ale zkuste si přinést některý z těchto sportovních pomůcek: Švihadlo, skateboard, koloběžka, jo-jo, pingpongové pálky, drak, frisbee, míček; přezůvky, pastelky, nůžky, lepidlo, láhev na pití, batůžek, kopii kartičky pojišťovny (pokud jste ji již dříve nedonesli) a podepsané prohlášení o zdravotním stavu dítěte.
Cena: 450,- Kč (350,- Kč + 100,-) / 1 plný den angličtiny bez učebnice Incredible English. V ceně je zahrnut pitný režim, 2x svačina, oběd, pomůcky a odměny.
Platba: Platbu převodem poukažte do 29. 9. 2014 na účet s uvedením jména dítěte a termínu kurzu (č.ú. 512157263 / 0300). Osobně můžete přihlášku i platbu předat v kanceláři na Hluboké po dohodě na čísle 607 724 625.
Přihláška: Zašlete prosím přihlášku na email info@jazz-com.cz, nebo adresu školy. Přihlásit se můžete i elektronicky zde na stránkách jazykové školy jazz-com.
Prohlášení o zdravotním stavu dítěte doneste v den konání tábora vyplněné a podepsané do kanceláře (naproti učebně, vše značeno).
Přihlášku zařazujeme jako platnou po uhrazení kurzovného.

Přihláška

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.