fbpx

Prázdniny jsou báječný čas dovolených, odpočinku i zážitků a na nás rodičích je, aby si je děti užily co nejlépe, a spokojeni jsme byli i my. Proto jsem se na jedné květnové dětské oslavě rozhodla, že naše jazyková škola uspořádá pro děti anglický příměstský tábor na Hluboké. Ke kamarádům šestiletého syna se přidaly další děti a prožily jeden týden plný angličtiny s kocourkem Cookiem a jeho přáteli.

Využili jsme zkušeností naší lektorky a denní program byl plný anglických písniček, her a aktivit s obrázky z pracovního sešitu Cookie. Výukové aktivity jsme doplnili návštěvou Zoo Hluboká, zámku a jeho parku, soukromého koupaliště i hřiště před školou.  Veškeré pokyny a činnosti i mimo učebny probíhaly v kombinaci angličtiny a češtiny. Na konci týdne už pro děti bylo naprostou samozřejmostí zdravit v angličtině, položit jednoduchou otázku a chápat obvyklé výzvy lektorky. Intenzivní kurz pro děti (i dospělé) totiž není jen o výuce angličtiny s pracovním sešitem, ale i o zařazení cizího jazyka do běžných činností dne.

Zlatým hřebem našeho anglického příměstského tábora bylo páteční představení pro rodiče. Děti měli 20minutové pásmo písniček s tancem a divadelního představení pohádky v angličtině. Nadšený potlesk rodičů, rozzářené obličeje dětí s diplomem a fotkami na CD jsem doplnila doporučením, jak podpořit angličtinu dětí po kurzu. Na prázdninovou zážitkovou angličtinu pro děti navážeme od září sobotními celodenními kurzy. Pokud by děti s angličtinou nepokračovaly v kurzu nebo s rodiči, většinu frází a slovíček by zapomněly. Termíny kurzů pro nový školní rok budou pro děti ve věku 6-8let na našem webu www.jazz-com.cz. Těšíme se i na vás, kteří jste nevyzkoušeli prázdninový intenzivní kurz.

Podívejte se na aktuální nabídku

primestsky-tabor-hluboka-20

primestsky-tabor-hluboka-19

primestsky-tabor-hluboka-18

primestsky-tabor-hluboka-16

primestsky-tabor-hluboka-17

primestsky-tabor-hluboka-15

primestsky-tabor-hluboka-14

primestsky-tabor-hluboka-13

primestsky-tabor-hluboka-12

primestsky-tabor-hluboka-10

primestsky-tabor-hluboka-11

primestsky-tabor-hluboka-09

primestsky-tabor-hluboka-08

primestsky-tabor-hluboka-07

anglický příměstský tábor Hluboká nad Vltavou

primestsky-tabor-hluboka-04

primestsky-tabor-hluboka-05

primestsky-tabor-hluboka-03

primestsky-tabor-hluboka-02

děti a angličtina