fbpx

3D E-LEARNING

OBJEVTE VIRTUÁLNÍ VÝUKU ANGLIČTINY A NĚMČINY

„Technika znamená vynalézavou tvorivost.“

Emil Kolben

3D e-learning je nová generace distančního vzdělávání. Jazyková škola jazz-com s.r.o. jako první v České republice otevřela jazykové kurzy ve virtuálním prostředí. Dva roky jsme pracovali na obsahu a formě této převratné výuky.

Jsme prvním vzdělávacím centrem v České republice a na Slovensku, které vyučuje cizí jazyky v prostředí virtuálních světů. Nyní již 10 let. Do virtuálního světa vstoupíte jako avatar, postavička, která vás
zastupuje ve virtuálním světe.

S naším lektorem se v plovoucí učebně seznámíte s tématem, které pak společně prožijete na jiném ostrově. Na obchodním jednání v centru Amsterdamu jste během 3 sekund a za chvíli si objednáváte hotel v Paříži nebo hledáte restauraci v Berlíně.

Díky své postavičce avatara se nemusíte stydět hovořit, kdekoliv potkáte rodilého mluvčího a kurzu se zúčastníte odkudkoliv, kde máte internetové připojení a počítač.
Ve světě Second life je asi 600 vzdělávacích organizací, jako je Oxford Unversity Press, Goethe Institut, Olomoucká univerzita a kromě dalších samozřejmě také jazz-com.

Výuka ve virtuálním světě Second life proběhla v těchto firmách:

  • Dura Blatná, s.r.o.
  • Schwan Cosmetics, s.r.o.
  • Duropak Bupak Obaly, s.r.o
  • Engel Strojírenská, spol. s.r.o.

Do virtuálního světa Second life se zaregistujete zde. Program si stáhnete zde. Po stažení si program nainstalujte. To vše je zdarma.